Hakkımızda

Tecrübeli, genç ve enerjik takımıyla mobil vinç sektöründe satış, servis ve yedek parça hizmetlerini 1998 yılından beri sürdürmekte olan Makser Vinç, ilk dönemlerde  TEREX PPM, TEREX P&H, TEREX DEMAG, TEREX AMERICAN, TEREX BENDINI , TEREX WAVERLY, GROVE, MANITOWOC, COLES, KATO, LINK-BELT, HYCO, LIEBHERR, LORAIN marka vinçlerin satışını, yedek parça ve servis taleplerini karşılamaktayken, bugün gelinen noktada mobil vinç servis ve yedek parça hizmetlerinin yanı sıra, Zoomlion marka mobil vinçlerin ve aynı zamanda İtalyan teleskopik yükleyici (telehandler) üreticisi Magni firmasını Türkiye distribütörüdür

Ürünlerini ve hizmetlerini son kullanıcılardan, inşaat şirketlerine ve kiralama firmalarına kadar uzanan geniş bir yelpazede müşterilerine sunan Makser Vinç, yurtdışında faaliyet gösteren Türk inşaat şirketleri vasıtasıyla da Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Irak, Rusya, bazı Afrika, Avrupa ve Asya ülkeleri de dahil olmak üzere Dünya’nın bir çok bölgesine hizmet vermektedir.

Kaliteli ekipmanlar tedarik ederek, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Makser, bağlı olduğu etik değerler çerçevesinde hareket ederek sektörde adından söz ettirmektedir.

Kurum Kültürü & Değerlerimiz

Etik

Bağlı olduğumuz ahlaki değerler ışığında ve sorumluluk bilincimizle, işimizi sözlerimize bağlı kalarak yapar, tüm paydaşlarımıza adil davranarak etik bir çalışma ortamı oluştururuz.

Emniyet

İş ve işçi güvenliği daima en önde gelmektedir. Bu amaçla iş yerlerimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizin emniyetli olduğundan emin oluruz. Çalışanlarımız ve ailelerinin sağlık ve mutluluklarına önem veririz.

Kararlılık

İç ve dış paydaşlarımız için her şart altında üst düzey performans, ürünler ve hizmetler ortaya koyarız. Çevreye ve tüm canlıların yaşamlarına saygılı davranırız. İnovatif yapımızdan ödün vermeyiz.

Bağlılık

Şirket değerlerine, saygılı iletişime ve etik standartlarımıza bağlı kalarak her gün daha iyiye gitmeyi amaçlarız.

Kalite

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini beklentilerin daima üstünde tutar ve sürekli geliştiririz. Her zaman en iyi tedarikçilerle iş birliği yaparız.

Disiplin

Ürün ve hizmetlerimizi her zaman aynı hassasiyetle tasarlar, ustalıkla hayata geçiririz.

Sertifikalar